Nastavení a správa Nuki klávesnice se provádí v aplikaci Nuki App. Spusťte aplikaci Nuki App a vyberte z menu „Správu klávesnice“. Postupujte podle pokynů v aplikaci Nuki App, abyste nastavili, zkonfigurovali nebo spárovali klávesnici se Smart Lockem.

Klávesnice Nuki je navržena tak, aby byla kompatibilní s celým sortimentem produktů Nuki. Nyní můžete používat klávesnici se svým Smart Lockem. Oba přístroje spolu komunikují přes Bluetooth, proto může klávesnice fungovat i v režimu offline (bez internetového připojení a Nuki Bridge). Klávesnice může být spárována jen s jedním Smart Lockem. Pro více Smart Locků je potřeba více klávesnic.

Při prvním nastavení klávesnice Nuki se musí zadat 6místný bezpečnostní kód, který chrání klávesnici před nepovolanými zásahy. Bezpečnostní kód se musí zadávat pokaždé, když chcete něco na klávesnici nastavovat nebo ji chcete spárovat s jiným Smart Lockem.

Po nastavení klávesnice můžete aplikací Nuki App do správy uživatelů Smart Locku zadat až 99 individuálních přístupových kódů. S Nuki Bridgem to funguje dokonce i na dálku. Vy rozhodnete, jaká oprávnění který uživatel dostane. Díky záznamovému protokolu v aplikaci Nuki App budete mít kdykoliv přehled o tom, kdo a kdy vstoupil do vašeho domu.