NUKI Smart Lock PRO (4. generace)

Elektronický chytrý zámek s integrovaným wi-fi modulem, dobíjecím akumulátorem pro dlouhou výdrž a podporou standardu Matter pro jednoduché začlenění do chytré domácnosti.

KOUPIT
nuki smart lock 4 pro

Nuki promění tvůj mobil na chytrý klíč

nuki sam otevre dvere

Plné ruce?

Auto Unlock otevře tvoje dveře zcela automaticky.

apka od nuki

Buďte flexibilní

Sdílej snadno s rodinou či kamarády přístupové klíče prostřednictvím aplikace.

nuki sam otevre dvere

Jsou dveře zamčené?

Stačí rychlý pohled do aplikace ve tvém chytrém telefonu.

nuki podporuje matter

Nuki Smart Lock (4. generace) si rozumí s Matter

Připoj chytrá domácí zařízení ještě snadněji. Bez ohledu na model či značku.

Vestavěný modul Wi-Fi

Nepotřebuješ Bridge. Nuki Smart Lock Pro (4. generace) je vybaven vestavěným Wi-Fi modulem. Ovládej dveře na dálku online a přiděluj zabezpečená přístupová oprávnění na cestách.

Nuki Smar Lock 3.0 Pro s wifi
Nuki Smar Lock 3.0 Pro akumulátor

Více energie pro Smart Lock

Chytrý zámek Nuki Pro (4. generace) je standardně dodáván se akumulátorem Nuki Power Pack. Vylepšený Power pack přesvědčí svou výdrží až šest měsíců do příštího nabití.

Elegantní design ve dvou barvách

Nuki Smart Lock Pro (4. generace) je k dispozici v bílé a černé barvě. V kombinaci s hliníkovou povrchovou úpravou otočného knoflíku dodáš vchodovým dveřím nádech jednoduché elegance.

Nuki Smar Lock 3.0 Pro snadná montáž

Snadná montáž na vnitřní stranu dveří

Nuki Smart Lock se montuje na dveře zevnitř a je okamžitě připraven k použití. Skvělý i pro použití v nájemních bytech – dveře ani zámek montáží Nuki nijak nepoškodíte.

Certifikované zabezpečení zámku dveří

Nuki Smart Lock nabízí maximální pohodlí bez ohrožení bezpečnosti – se standardy zabezpečení podobnými těm v online bankovnictví. To také ověřily nezávislé bezpečnostní instituty, jako je AV-TEST. I roce 2023 byl Nuki Smart Lock (4. generace) opět certifikován společností AV-TEST jako bezpečný produkt pro chytrou domácnost.

Nuki Smart Lock má certifikát AV-Test

Ovládej svůj Smart Lock pomocí pohodlné aplikace

Smart Lock (4. generace) a Smart Lock Pro (4. generace) využívají osvědčený tvar, barvy a formu verze Smart Lock 3.0, ale přicházejí s novým softwarem a hardwarovými vylepšeními. To umožňuje podporu Matter a vede k lepší výdrži baterie (v průměru o 30 %). Smart Lock Pro 4 je také vybaven novým Power Packem s vylepšenou technologií pro ještě delší výdrž baterie. Začátkem roku 2024 bude navíc k dispozici vzdálený přístup přes Thread.

Smart Lock se montuje z vnitřní strany dveří a během 3 minut je připraven k provozu. Žádné šrouby a vrtání.

Nuki využívá nejmodernější šifrovací mechanismy běžně používané v online bankovnictví. Veškerá komunikace se Smart Lockem je chráněna end-to-end šifrováním. Náš Smart Lock také necháváme pravidelně kontrolovat a certifikovat nezávislými bezpečnostními instituty. Nuki Smart Lock byl v roce 2023 opět certifikován společností AV-TEST jako bezpečný produkt pro chytrou domácnost.

Je snadné odemknout dveře bez chytrého telefonu:

  • Nuki doporučujeme pro vložky s tzv. nouzovou funkcí. To Ti umožní vždy odemknout dveře pomocí mechanického klíče.
  • Otevři dveře pomocí klávesnice Nuki Keypad nebo Nuki Fob.
  • Požádejte jinou osobu s přístupovým oprávněním, aby Ti odemkla dveře.

Když úroveň baterie dosáhne cca 20 %, Nuki tě bude informovat prostřednictvím aplikace Nuki a přímo na Smart Lock, že baterie nebo dobíjecí baterie jsou vybité. Získáš tak dostatek času na vložení nových baterií nebo nabití Nuki Power Pack.

Matter je nový univerzální komunikační standard, který usnadňuje a zjednodušuje integraci zařízení různých výrobců do chytré domácnosti. Cílem Matter je propojit zařízení chytré domácnosti nezávisle na výrobci a napříč různými platformami.