nuki 4 smart home

Nuki Smart Lock je dokonalým doplňkem pro vaši chytrou domácnost

Bez ohledu na to, zda se jedná o chytré asistenty, inteligentní zvonky nebo inteligentní domácí rozbočovače: Nuki lze integrovat do mnoha běžně používaných systémů.

Tvůj chytrý dům

Nemáš ještě chytrý dům? Nechej se inspirovat!

nuki smart home ilustracni

Vědět, kdo zvoní u Tvých dveří

Pomocí chytrého zvonku zkontroluj, kdo je u dveří. Přivítejte hosty jednoduchým otevřením zámku Nuki - i když jsi ještě venku.

nuki smart home ilustracni

Vše na dosah odkudkoli

Jeď na dovolenou s klidným svědomím, že je doma vše v pořádku. Díky apce Nuki víš, že už u vás sousedka nakrmila rybičky. A že bezpečně zavřela dveře.

nuki smart home ilustracni

Být v klidu i u protinožců

Jsou zamčené dveře? Jsou zhasnutá světla? Je aktivovaný alarm? Nuki automaticky zamkne dveře, aktivuje alarm a zhasne světla.

nuki smart home ilustracni

Otevři svým hlasem

Máš zrovna ruce od těsta nebo vyndaváš plech z trouby a někdo zazvoní u dveří? Žádný problém! Otevři jednoduchým hlasovým povelem.

Matter jako jednotný jazyk

S univerzálním komunikačním standardem Matter můžeš připojit zařízení chytré domácnosti bez ohledu na značku a model.

nuki matter home
nuki smart home

Již brzy: Amazon Alexa a Samsung Smart Things

Vyberte si platformu podle svého

Ať už jsi fanoušek Applu nebo fanoušek Androidu, v chytré domácnosti nikdo nezůstane opomenut. S Matter si už nemusíš vybírat. Každý člen rodiny může spravovat chytrou domácnost pomocí své preferované platformy.

Nuki používá Matter přes Thread. Tato nová technologie byla vyvinuta speciálně pro aplikace chytré domácnosti. Thread poskytuje robustní a rychlou síť s velkým dosahem.

Přidej Nuki do chytrého domu rychleji než kdy předtím

Se standardem Matter je integrace zařízení stejně snadná jako skenování QR kódu. Stačí jen pár kroků a máš hotovo. Nová éra chytré domácnosti začíná!

nuki smart home integrace