Centrum chytrých funkcí (Smart Action Center)
V aplikaci Nuki verze 1.5.0 zavádíme zbrusu nové centrum chytrých funkcí (Smart Action Center), včetně vylepšené funkce Auto Unlock, Smart Notification (notifikací) a Smart Warnings (výstrahy).

  • Funkce Auto Unlock odmyká dveře automaticky, když se přiblížíte k zámku Smart Lock. Zde se dozvíte víc o funkci Auto Unlock.
  • Aktivujte Smart Notification (výstrahy), abyste dostali notifikaci, jakmile se přiblížíte ke Smart Locku. Akčním tlačítkem můžete rychle odemknout dveře, aniž byste museli otvírat aplikaci Nuki.
  • Smart Warnings vás upozorní, když se vzdalujete od zámku Smart Locka a dveře nejsou zamčené. Dveře zamknete klepnutím na akční tlačítko.

Nové vlastnosti vám dávají nejvyšší možný stupeň komfortu. Ať už jste aktivovali Auto Lock nebo ne – když přicházíte nebo odcházíte, pomocí chytrých upozornění můžete odemknout nebo zamknout pouhým poklepem na požadovanou funkci zámku přímo v upozornění. Nemusíte tak spouštět aplikaci Nuki. To je velmi praktické pro majitele chytrých hodinek, protože přes ně lze vše jednoduše ovládat.

Poznámka: Smart Notifications (notifikace) a Smart Warnings (výstrahy) fungují jen tehdy, když je povoleno zjišťování polohy a notifikace pro aplikaci Nuki.

Jak zlepšit kvalitu chytrých funkcí a zvláště funkce Auto Lock

  • Kvalitu chytrých funkcí zvýší aktivace Wi-Fi, protože pomáhá určit polohu vašeho chytrého telefonu.
  • Díky energeticky úspornému nastavení vašeho chytrého telefonu, můžete čekat několik sekund, než funkce Auto Unlock automaticky otevře dveře. To lze vyřešit tak, že dřív, než dojdete ke dveřím, stisknete na svém chytrém telefonu tlačítko „home“ nebo „power“ a Nuki Auto Unlock bude fungovat rychleji.
  • Pokud máte chytrý telefon s Androidem, měli byste kvůli aplikaci Nuki vypnout optimalizaci baterií, aby mohla přijímat data polohy, která jsou potřebná pro chytré funkce, bez zpoždění operačního systému.
  • S nastavením Auto Unlock Expert Settings můžete konfigurovat nastavení automatických funkcí, aby vyhovovaly vašim individuálním požadavkům.
  • Obrazovka Auto Unlock Info vám ukáže mapu, na které můžete sledovat aktuální stav automatického odemknutí. K dispozici je také nastavení Auto Unlock Expert Settings, které umožňuje konfigurovat různé funkce při překročení virtuálního perimetru (Geo-fence).